Електричний стрімлайнер.

IONIQ 6 - це електрифікований стрімлайнер, який реалізує ідею “Емоційної Ефективності”, завдяки одночасному забезпеченню естетичних та функціональних потреб автовласників. Аеродинамічний скульптурний силует з виразними вигинами пропонує нову типологію для ери електричної мобільності.

Надшвидка зарядка та довший запас ходу.

IONIQ 6 був розроблений, щоб зі стилем долати більші відстані витрачаючи менше часу на зарядку. Залежно від ваших потреб у мобільності та бажаної продуктивності, ви можете обрати один із двох типів батарей, а також повний або задній привід. Інноваційна система батареї на 800 V надає вам розкіш і гнучкість надшвидкої зарядки, отже ви будете витрачати менше часу на зарядку та більше часу в дорозі.
 1. Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 8

  Запас ходу
  до 614 км.

  Завдяки наднизькому коефіцієнту лобового опору (лише 0,21) і удосконаленій системі електроприводу, IONIQ 6 може забезпечити запас ходу до 614 км.*

 2. Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 9

  Надшвидка
  зарядка.

  Витрачайте менше часу на підзарядку. Інноваційна система батареї 800 V забезпечує найшвидший час заряджання на сьогодні – додаючи 351 км запасу ходу всього за 15 хвилин!

 3. Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 10

  Насолоджуйся
  дивовижним прискоренням.

  Будьте готові до виняткової продуктивності. IONIQ 6 розганяється від 0 до 100 км/год лише за 5,1 секунди – у повнопривідній версії з акумулятором Long Range 77,4 кВт/год.

  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 11

  Оберіть свої емоції від водіння.

  Ви можете максимально персоналізувати автомобіль під свій стиль водіння, налаштувавши кермо, динаміку розгону автомобіля, чутливість педалі акселератора та режим водіння на моделях із повним приводом.

  Простір. Стиль. Вишуканість.

  Пізнайте новий рівень індивідуального комфорту. Інтер’єр IONIQ 6 у формі кокона забезпечує абсолютно нові враження від перебування в автомобілі. Наша нова EV-платформа дозволила дизайнерам розширити салон та оптимізувати простір. Двокольорове освітлення салону гармонійно поєднується з фактурою матеріалів, що створює спокійну та комфортну атмосферу, яку ви можете змінити відповідно до свого настрою.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 12

  Дружні до екології матеріали.

  В оздоблені салону використано екошкіру, тканину з перероблених ПЕТ-пляшок, килимки із переробленої рибальської сітки та сировину з цукрової тростини.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 13

  Витончений стімлайнер.

  Витончений навскісний дах і обтічний дизайн, що бере початок від концепту Prophecy EV, підкреслюють динамічну спортивність цього унікального електричного седана.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 14

  Крилоподібний задній спойлер.

  Задній спойлер у формі еліптичного крила виконано зі склоподібних матеріалів, що підкреслюються унікальним світлодіодним малюнком.

  Передові технології задля більшої безпеки та зручності.

  IONIQ 6 розвиває мобільність завдяки широкому спектру високотехнологічних функцій безпеки, які зручні, приємні та надійні у використанні.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 15

  Технологія автономного водіння.

  Завдяки Highway Driving Assist 2, IONIQ 6 має 2-й рівень автономного водіння, який дозволяє контролювати швидкість і відстань та допомагає під час зміни смуги руху.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 16

  Цифрові бічні дзеркала.

  Опціональні цифрові бічні дзеркала з камерою та внутрішнім монітором замінюють традиційні дверні дзеркала для кращої видимості та покращеної аеродинаміки.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 17

  Сидіння для відпочинку.

  Влаштовуйтесь зручніше. Передні сидіння регулюються у 8 положеннях і складаються одним натиском. На них ви зможете комфортно подрімати за першої слушної нагоди.
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 18

  Мультиз'єднання Bluetooth.

  Підключайтесь до двох пристроїв Bluetooth одночасно, щоб легко перемикати атмосферу.

  Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

  Як і кожен Hyundai, IONIQ 6 побудований за найвищими стандартами якості. І ми підтримуємо цю якість завдяки 5-річній гарантії, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими речами в житті, не турбуючись про свою машину.

  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 19
  Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 20