Сьогодні Hyundai Motor розповсюдила відео та ескізи концепту інноваційного позашляховика Vision T Plug-in Hybrid, прем'єра якого відбудеться у рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі 18-21 листопада 2019 року. Це сьома за рахунком концептуальна модель, розроблена фахівцями Hyundai Design Center, яка виконана в стилістиці Sensuous Sportiness.

"Ми керуємося інноваційними рішеннями в стилістиці і додаємо емоційну цінність нашого продукту завдяки втіленню концепції дизайну Sensuous Sportiness ("Чуттєва спортивність")", - сказав Сан Юп Лі, старший віце-президент і глава Hyundai Global Design Center.

Концепт, який назвали Vision T, оснащений гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки.

Динамічний Дух

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

Двома похідними підтемами дизайну концепту є "Параметрична фантазія" і "Трансцендентна взаємодія". Згідно з цими підтемами, все параметричні поверхні об'єднані в єдине ціле, від кузова до елементів освітлення або варіантів оздоблення салону. Оточуючий світ відбивається від увігнутих і опуклих ліній кузову, створюючи надзвичайне почуття напруги. Відмінною рисою моделі стає дизайн елементів освітлення Hidden Signature Lamp, який характерний для концепту Le Fil Rouge і нового Grandeur.

Параметрична конструкція решітки радіатора

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 7

Крім оригінальної стилістики освітлення, в концепті втілилася ідея про динамічну решітку радіатора - Parametric Air Shutter. Коли автомобіль стоїть, комірчасті елементи решітки радіатора закриті і нерухомі. Перебуваючи в русі, кожна окрема комірка решітки рухається в заданій послідовності, регулюючи зустрічні потоки повітря і сприяючи, тим самим, оптимізації аеродинаміки та ефективності використання палива.

Презентація концепту Hyundai Vision T відбудеться у понеділок, 18 листопада, в рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі.