Hyundai Motor Group створив концепт бездротової зарядки електромобілів і паркувального автопілота


Втілюючи стратегію "мобільності майбутнього", концерн Hyundai Motor Group представив концепт бездротової зарядки електромобілів і паркувального автопілота. Алгоритм дії цього концепту був показаний у поширеному концерном відеоролику.

Вже сьогодні багато власників електромобілів стикаються з проблемою пошуку вільного паркувального місця поблизу зарядних станцій, якими обладнані громадські парковки. Розроблений інженерами Hyundai Motor Group концепт покликаний вирішити цю проблему.

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

Керований за допомогою спеціального додатку на смартфоні електромобіль "шукає" вільне паркомісце з портом бездротової зарядки батареї, потім автономно, без участі водія, переміщується на знайдене місце і стає на зарядку. Після того, як батарею електромобіля буде заряджена до встановленого власником рівня, в додаток прийде повідомлення про завершення зарядки і пропозиція перемістити авто на вільне місце для паркування.

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 7

Водій схвалює цю операцію, і електромобіль автономно переміщується на вільне паркомісце, звільняючи порт для бездротової зарядки для іншої машини. Коли водієві необхідно вирушити в дорогу, він через додаток дає команду автоматичній паркувальній системі (AVPS), яка пілотує електромобіль до вказаного місця.

Весь процес виконується шляхом безперервного зв'язку між електромобілем, парковкою, системою зарядки і водієм. Розміщене на парковці обладнання відправляє дані про місцезнаходження порожніх місць для паркування та зарядних станцій, а система зарядки оновлює статус зарядки автомобіля в режимі реального часу.

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 8

Hyundai Motor Group планує впровадити цю технологію після запуску автономних транспортних засобів 4-го рівня у 2025 році.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.