Після того, як компанія Hyundai представила новий варіант Tucson в спортивній «екіпіровці» N Line, було прийнято рішення зробити з даного автомобіля справжній арт-об'єкт. Для цього компанія запросила графічного дизайнера та ілюстратора з Німеччини Андреас Прейс. Він спеціалізується на живих картинах, муралах, композиціях абстрактного типу, зроблені з паперу і дерева. Результатом роботи Андреаса став об'єкт під назвою Drive A Statement.

Андреас Прейс прокоментував: «Щоб перевтілити автомобіль Tucson N Line в арт-об'єкт, знадобилося 3 дні. Зауважу, що модель і без того є витвором мистецтва: вона надзвичайно яскрава і ефектна. Створюючи об'єкт, я намагався зберегти унікальний стиль авто і спортивний характер. Ця робота, крім усього іншого, дозволила мені самовиразитися. Я сподіваюся, вона буде гідно оцінена на заходах, організованих компанією Hyundai».

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

Розробляючи арт-об'єкт, дизайнер використовував колірну гамму, характерну спортивнії лінійці N. Аби підкреслити стиль екстер'єру авто, ілюстратор використовував червоний, чорний, блакитний і білий кольори.

Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент європейського підрозділу Hyundai, сказав наступне: «Наша нова розробка Tucson N Line - сучасна пропозиція споживачам, яким потрібний не тільки комфорт і безпеку, але і гідна візуальна складова, а також динаміка. Щоб підкреслити той факт, що новий Tucson - особливий автомобіль в нашій лінійці, ми запросили Андреаса, щоб він втілив в життя проект Drive A Statement. Ми повністю задоволені отриманим арт-об'єктом. Він повною мірою відображає всі особливості нового автомобіля. Ми будемо використовувати це творіння на наших заходах по всій Європі».

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 7

На європейський ринок новий Tucson буде поставлятися з трьома варіантами двигуна. Один з них - дизель-електричний мотор, що складається з 48-вольтової літій-іонної батареї, інвертора, конвертора і стартер-генератора з приводом ремінного типу. Новий Tucson оснащений поліпшеною підвіскою з посиленими амортизаторами. Вона підвищила жорсткість автомобіля на 5% в задній частині і на 8% в передній. Також було вдосконалено рульове управління. Цього вдалося домогтися за рахунок переналаштування електромеханічного підсилювача.

Спортивна модифікація Tucson виробляється на заводі в чеському місті Ношовіцах. Споживачі зможуть придбати новий автомобіль починаючи з травня 2019 року.