Технічне обслуговування

Періодичність - 10 000 км:

Регламентні роботи з технічного обслуговування

легкові автомобілі

позашляховики і H1

Контрольно-оглядові роботи

 

Періодичність - 15 000 км:

Регламентні роботи з технічного обслуговування

легкові автомобілі

позашляховики і H1

Контрольно-оглядові роботи

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКА АВТОМОБІЛЯ!

Ваш автомобіль Hyundai забезпечений гарантією заводу-виготовлювача.

Тому Вам необхідно дотримуватися таких умов:

1. ТО 2500 рекомендовано проводити на пробіг автомобілем відстані не більше 3000 км або протягом 6 місяців з дати придбання автомобіля, в залежності від того, що настане раніше.

2. ТО 15000 має бути проведено на пробіг автомобілем відстані не більше 15500 км або протягом 1 року з моменту придбання автомобіля, в залежності від того, що настане раніше. Тільки для автомобіля Hyundai Н - 1 повинна бути проведена обов'язкова заміна моторного масла кожні 7500 км або протягом 6 місяців з моменту проведення попереднього ТО, в залежності від того, що настане раніше.

3. Кожне наступне, після ТО 15000 км, обслуговування автомобіля повинно проводитися з інтервалом не більше 15000 км, або протягом 1 року з моменту проведення попереднього ТО, в залежності від того, що настане раніше. Тільки для автомобіля Hyundai Н - 1 повинна бути проведена обов'язкова заміна моторного масла кожні 7500 км або протягом 6 місяців з моменту проведення попереднього ТО, в залежності від того, що настане раніше.

4. У гарантійний період експлуатації автомобіля, при встановленні додаткового обладнання, ремонті і обслуговуванні, повинні застосовуватися виключно оригінальні запасні частини, матеріали та обладнання, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності. Допускається застосування додаткового обладнання, тільки дозволеного заводом-виробником. При наданні замовником своїх запасних частин, матеріалів або обладнання для проведення ремонту, обслуговування або встановлення додаткового обладнання, запасні частини, матеріали та обладнання повинні бути відповідним чином упаковані, а їх якість підтверджена копією сертифіката відповідності і товарного чека з оригінальною печаткою продавця. У разі недотримання зазначених вимог до безпеки товару, запасні частини, матеріали та обладнання від замовника прийматися не будуть.

5. Встановлення будь-якого додаткового обладнання повинно проводитися тільки в уповноваженому заводом-виготовлювачем дилерському центрі.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Недотримання будь-якого з вищевказаних умов призведе до повної або часткової втрати гарантійних зобов'язань на автомобіль.