Сервісний центр Hyundai (Хюндай) в Києві, СТО Хендай | Едем-Авто - фото 6

Обслуговування

Сервісний центр Hyundai (Хюндай) в Києві, СТО Хендай | Едем-Авто - фото 7

Шановні клієнти, не залежно від того, в якому автосалоні придбаний ваш автомобіль, на гарантії він чи ні - Сервісна станція Едем-Авто завжди виконає повний спектр послуг з ремонту та обслуговування вашого автомобіля. Наш персонал - це висококваліфіковані фахівці, які точно знають, що роблять. Професіоналізм майстрів Сервісної станції Едем-Авто підтверджено сертифікатами «Хюндай Мотор Україна». Всі співробітники проходять навчання - семінари та тренінги по матеріалам і роботам, завдяки чому якість виконуваних ними робіт незмінно перебуває на найвищому рівні.

Станція технічного обслуговування оснащена сучасним обладнанням, має велику площу в 1200 м2, на якій розташовано 14 постів, завдяки чому у нас немає черг.

Сервісний центр Едем-Авто працює щодня з 8:00 до 20:00 в будні та до 18:00 у вихідні. Зв'язатися з відділом сервісу можна за телефоном

(044) 406-40-66, (067) 650-36-56.

СТО компанії Едем-Авто виконує роботи по гарантійному обслуговуванню, регламентному технічному обслуговуванню, проводить діагностику автомобілів та ремонт.

Автомобілі Hyundai, придбані в автосалоні Едем-Авто, підпадають під дію умов гарантійної політики в залежності від договору - на 5 років або на 7 років відповідно. Нашим клієнтам надаються усі послуги, передбачені умовами гарантійного обслуговування.

Сервісний центр Hyundai (Хюндай) в Києві, СТО Хендай | Едем-Авто - фото 8

Найчастіше, в Сервісну станцію Едем-Авто звертаються за проведенням наступних робіт:

 • комп'ютерна діагностика автомобіля – найточніша процедура визначення наявності та характеру неполадок, дозволяє встановити причину поломки;
 • визначення і регулювання кутів установки коліс (розвал-сходження) - здійснюється на комп'ютерному стенді;
 • шиномонтаж, балансування дисків без центрального отвору;
 • діагностика гальм і амортизаторів на стендах Bosch і МАНА;
 • діагностика і ремонт блоків управління двигуном, КПП, АКПП, АБС, ходової;
 • перевірка вмісту СО і СН у відпрацьованих газах, усунення перевищення допустимих меж;
 • промивка інжекторів;
 • кузовний ремонт, який включає відновлення його розмірів і геометрії, антикорозійну обробку, захист швів, шпаклівку, забарвлення і лакування;
 • мийка: звичайна зовнішня, або повна - з поліруванням, прибиранням салону, хімчисткою;
 • тонування скла відповідно до норм законодавства;
 • встановлення додаткового обладнання, такого як підкрилки, автосигналізація, центральні і MUL-T-LOCK замки, аудіо-система, електричні склопідйомники і ін.

Сервісний центр Hyundai (Хюндай) в Києві, СТО Хендай | Едем-Авто - фото 9

Едем-Авто отримує постійні, регулярні поставки оригінальних запчастин та аксесуарів безпосередньо з заводів Hyundai Motors Company на власний склад та у магазин, розташований на території автосалону. Тому ми гарантуємо якість ремонтних послуг і виключаємо ризик повторної поломки, причиною якої може бути встановлення неякісної деталі.

Довіривши свій автомобіль професіоналам Сервісного центру Едем-Авто, ви можете з комфортом розташуватись у зоні відпочинку, де працює безкоштовний Wi-Fi, пригоститись філіжакою кави і поспостерігати за ремонтом власного автомобіля через вікно з обзором на ремонтний майданчик.

Тільки у Едем-Авто найоптимальніші ціни на роботи, аксесуари, змінні та запасні деталі, встановлення сигналізації. Запис на технічний огляд або ремонтні роботи телефоном (044) 406-40-66, (067) 650-36-56 або через онлайн форму.

Сервісний центр Едем-Авто цінує своїх клієнтів, нам надзвичайно важливо, щоб ви залишилися задоволені якістю обслуговування, тому будь-які скарги і претензії приймаються електронною поштою: sto@edem-auto.com.ua