Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

 

В період дії акції замовте послугу шиномонтажу та отримайте подарункову послугу діагностики гальмівної системи Вашого автомобіля*!

Шиномонтаж або сезонна заміна автомобільних шин, є невід'ємною частиною експлуатації транспортного засобу. З підвищенням добової температури вище +5 градусів автомобільна гума, призначена для зимових умов, сильно втрачає свої властивості. Стаючи "м'якими", зимові шини влітку не забезпечують гарне зчеплення з дорогою і сильно зношуються. Їзда на таких шинах в спекотну погоду - невиправданий ризик, коефіцієнт зчеплення з дорогою падає до 10 разів!

*Акція діє з 01.04.2024 року по 01.05.2024 року. Учасником акції може стати будь-яка фізична особа, що звернулася до СТО Автоберег в період дії акції та замовила послугу шиномонтажу.  При замовленні послуги шиномонтажу учасник акції може отримати послугу діагностики гальмівної системи автомобіля за 1,20 грн з ПДВ. Діагностика гальмівної системи включає перевірку стану гальмівних дисків, перевірку стану гальмівних колодок з наданням висновку. Компанія Автоберег залишає за собою право зміни терміну дії акції та інших умов без інформування учасників акції в будь-який момент. Спеціальна акційна вартість послуг розповсюджується на будь-які автомобілі. 

 
1 Початок 2 Завершене

Відправити заявку