Неможлива спека в салоні автомобіля, кондиціонер не холодить як раніше?

Щоб подорожі були комфортними час подбати про перезаправку системи кондиціонування авто!

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

 

Коли потрібна заправка автокондиціонера?

Виробники автомобілів рекомендують проводити заправку кондиціонера раз в два роки. Дана періодичність встановлена для справних систем і обумовлюється специфічними важкими умовами експлуатації кондиціонерів авто. Вони працюють в режимі постійних механічних навантажень, великих перепадів температур.

Чому відбувається витік фреону?

Швидкий витік фреону з системи може бути обумовлений її негерметичністю. Але навіть в герметичній системі втрата 30 - 40 гр. холодоагенту є нормою.

Навіть якщо холодоагенту в системі залишається менше норми, автокондиціонер може продовжувати працювати, але його продуктивність, при цьому, істотно знижується. В цьому випадку заправка є єдиним рішенням.

Як уникнути неприємностей?

Дуже важливо, помітивши відхилення в роботі установки, вчасно відреагувати на проблему, що виникла. 

Якщо в салоні автомобіля з'являється неприємний запах, відчувається сторонній шум - терміново зверніться в автосервіс для виявлення їх причини. Якщо поломка не запущена - вона може бути усунена досить швидко. Дуже часто це обходиться лише додаванням невеликої кількості холодоагенту в систему.

У разі, коли заправка фреону проводилася більше двох років тому, його кількість може знизитися до рівня, коли виникає небезпека виходу з ладу всієї системи охолодження повітря салону автомобіля. Крім витоку фреону може також статися витік масла, необхідного для змащення компресора, а це вже тягне за собою або його ремонт, або заміну.

Уникнути витоку холодоагенту і, як наслідок, позапланового ремонту кондиціонера вашого автомобіля можна завдяки регулярним (не рідше разу на рік) перевірок системи кондиціонування досвідченими фахівцями. Таким чином ця проста процедура допоможе вам знизити витрати на її обслуговування, а також зберегти ваш час і нерви.

Вартість обслуговування системи кондиціонування в нашому автосервісі:

Заправка автокондиціонера (перезаправка, обслуговування) - від 650 грн

Повне перезаправка кондиціонера авто  - 850 грн

Повне обслуговування кондиціонера авто з дезінфекцією салона - 990 грн

Попередній запис на обслуговування кондиціонеру за тел : +380 503076404