Спеціальні кредитні умови на придбання авто без перепрат! 


 Hyundai Finance – це найзручніший і найвигідніший на українському ринку фінансовий інструмент придбання автомобілів в кредит. Ця програма дозволить сьогодні здійснити Вашу мрію - стати власником нового автомобіля всесвітньо відомого бренду Hyundai.

 

 

Вигоди кредитної програми Hyundai Finance:

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

Приклад прорахунку

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 7

Обов'язкове страхування КАСКО - 6,49% ( сплачується окремо або включається в тіло кредиту)

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 8

 

Запитуте про деталі пільгового кредитування автомобілів Hyundai у нашого фінансового спеціаліста - Анастасії за тел. (067) 432 17 47 або в месенджерах на сайті 

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 9

Умови кредитування розповсюджуються на автомобілі Hyundai (моделі i10, i20, i30, Accent, Elantra, Sonata, Ioniq Hybrid, Ioniq Electric, Ioniq 5, Kona, Kona Hybrid, Kona Electric, Venue, Tucson, Tucson Hybrid, Tucson Hybrid Plug-in, Santa Fe, Santa Fe Hybrid, Santa Fe Hybrid Plug-in, Palisade, H-1 ) 2020-2021 року виготовлення Реальна річна процентна ставка: 12,49 % річних (розрахована виходячи із процентної ставки 0% 1-36 міс та 16,99% 37-84 міс) строку кредитування 84 місяці, аванс 10%, стандартний графік погашення, з врахуванням платежів за додаткові та супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування тощо), обов'язкові для укладення договору/отримання кредиту). за переказ коштів на рахунок автосалону: 750 грн., за відкриття рахунку: 100 грн.; нотаріальне оформлення - послуги нотаріуса (відповідно до тарифів нотаріуса).