"Хюндай Мотор Україна" - автомобільний партнер iForum-2019


23 травня 2019 року в МВЦ "Лівобережний" відбудеться 11-й Форум українських інтернет-діячів iForum-2019. Традиційно у цьому заході візьмуть участь провідні фахівці зі сфери IT, маркетингу та PR. У програмі Форуму - виступи експертів зі світовим ім'ям, нетворкінги та експозиція "Місто Майбутнього", автомобільним партнером якої в цьому році виступить компанія "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai.

В рамках конференції iForum-2019 працюватимуть сім основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-Технології, Майбутнє, Digital Fun та CRM.

У павільйоні, де проходитиме захід, організована експозона і спеціалізована територія "Місто Майбутнього", автомобільним партнером якої в цьому році виступила компанія "Хюндай Мотор Україна". Тут буде представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії - інноваційний електрокроссовер Kona Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем і отримати докладну інформацію про його характеристики.

Нові автомобілі Hyundai та офіційний сервіс | Хюндай Мотор Поділля - фото 6

На майданчику перед головним павільйоном Форуму буде організована експозона Hyundai, на якій компанія представить свої бестселери: моделі i30 FastbackTucson і IONIQ Electric. Крім того, для всіх бажаючих "Хюндай Мотор Україна" організовує тест-драйв таких моделей, як нова Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Для запису на тест-драйв цих автомобілів необхідно звернутися до консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Дата: 23.05.2019

Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ "Лівобережний", павільйон 3-С

Графік роботи експозиції та зони тест-драйву: з 9.00 до 19.00

Запрошуємо всіх учасників iForum-2019 відвідати інтерактивний стенд Hyundai і зону експозиції та тест-драйвів автомобілів!

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових