Установка сигналізацій і охоронних систем

Захист автомобіля від угону і несанкціонованого проникнення - те, про що турбується кожен власник автомобіля!

У сучасних умовах будь-який автомобіль схильний до ризику розкрадання або нанесення збитку з боку недоброчесних громадян. Засоби захисту автомобіля діляться на електронні (автосигналізація, іммобілайзер і т.д.) і механічні (замки на КПП, кермо, педалі, колеса, гальмівну систему та інше).

Автосигналізація - це один з обов'язкових компонентів охоронного комплексу. Її завдання - проінформувати власника або привернути увагу оточуючих шляхом подачі світлових, звукових і дистанційних сигналів тривоги при спробі проникнення в автомобіль або нанесення йому ушкоджень. Важливо розуміти, що сама по собі сигналізація не є 100% захистом від угону. Так як основним критерієм оцінки дій викрадача служить час, фактор несподіванки грає тут не останню роль. Для повноцінного захисту від угону необхідна установка додаткових засобів, що розрізняються між собою як по конструкції, так і за принципом дії. Важливо, щоб вони доповнювали один одного, складаючи в цілому комплекс з декількома рівнями захисту, кожен з яких, представляє чергову перешкоду для викрадача. Тому, крім електронних способів, правильно використовувати механічні засоби захисту.

Механічні засоби захисту - це різні металеві блокатори рульового вала, коробки передач, капота, багажника, всілякі блокувальники дверей.

Встановлення електронних і механічних засобів захисту - один з напрямків діяльності станції технічного обслуговування автомобілів Автоберег. Ми пропонуємо встановити на Ваш автомобіль найсучасніші автосигналізації та охоронні системи провідних виробників. В наявності великий вибір автомобільних сигналізацій і протиугінних систем.

Важливо розуміти, що всі сучасні автомобілі Hyundai обладнані CAN-шиною. Застосовувана на автомобілях система CAN дозволяє об'єднати в локальну мережу електронні блоки управління або складні датчики, як, наприклад, датчик кута повороту рульового колеса. Позначення CAN є скороченням від виразу Controller Area Network (локальна мережа, що зв'язує блоки управління). Обмін даними між блоками управління проводиться на уніфікованій базі по так званому CAN-протоколу. Шина CAN служить магістраллю для передачі даних між усіма електронними пристроями автомобіля.

Тому при інсталяції в систему автомобіля електронної охоронної системи необхідно враховувати наявність у ній CAN-модуля, що дозволяє безболісно зістикувати пристрій по CAN-протоколу з системами автомобіля.

Використовуючи цифровий CAN-модуль, при установці сигналізації на автомобіль, виключається зайвий розбір автомобіля (наприклад, всіх дверей) для підключення до центрального замку, кінцевик дверей та ін. Чим менше розбирали - тим менше варіантів появи в подальшому скрипів і "цвіркунів". Немає протягання зайвих дротів, що робить установку автосигналізації прихованою, при цьому сама установка займає набагато менше часу (наприклад, з системою CAN піде 4-7 годин на установку, без неї - кілька днів). CAN-шина проходить по всьому автомобілю, що дозволяє підключатися до неї де завгодно, відповідно ховати автосигналізацію і блокування в самих важкодоступних і несподіваних місцях.

Існує велика різноманітність охоронних систем і їх виробників, проте в даний момент найбільш популярними, надійними, безвідмовними і яким Ви довіряєте є охоронні системи Pandora і StarLine.

Що стосується механічних систем захисту автомобіля, світовим лідером галузі є компанія Construct.

Кожен клієнт, купуючи і встановлюючи сигналізацію або охоронну систему на СТО автомобілів HYUNDAI Автоберег, зберігає гарантію на всі агрегати та обладнання від виробника.